Hall of Fame           super ranking : Leitner Christian 990 Punkte, Schrittwieser Julian 816 Punkte, Leitner Julian 781 Punkte,             Team Rankings : ÖAV - Graz 7944 Punkte, FBAC - NSA Sofia 5148 Punkte, PZS - Radovljica 5103 Punkte,
categorie:

Result U10 (female, 2004 - 2006)

Platz Stnr. Name year country club Quali 1 Quali 2 Quali 3 Quali 4 Quali 5 Quali 6 Quali 7 Quali 8 Quali 9 Quali
W W W W W W W W W W R
1. 102 Brkić Lucija 2004 CRO HPS / Riječki alpinistički klub T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/03
1. 103 Puhar Eva 2004 SLO PZS / Tržič T:0 Z:3 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/07
1. 104 Novak Liza 2004 SLO PZS / Laško T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/01
1. 105 Janošová Markéta 2004 CZE ČHS / HK Orlová HO Baník Karviná T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:2 Z:2 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/06
1. 106 Margon Maša 2004 SLO ŠPD / Korenjak T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/09
1. 107 Grdan Suana 2004 CRO NFÖ / Dobratsch T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:0 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:1 T:2 Z:1 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/013
1. 108 Kmoch Lara 2004 CRO HPS / SPK Pulfer T:6 Z:2 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/02
1. 110 Berger Ines 2004 AUT ÖAV / Oberpinzgau T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:2 T:0/0 Z:0/08
1. 112 Medja Lucija 2004 SLO PZS / Radovljica T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:0 Z:2 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/010
1. 113 Humerca Hana 2004 SLO PZS / Radovljica T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/04
1. 115 Ogris Jana 2004 AUT NFÖ / Zell-Sele T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/05
12. 111 Fieger Helena 2005 AUT ÖAV / Wolfsberg T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:2 Z:1 T:0 Z:0 T:2 Z:1   T:4 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/011
13. 101 Wastl Finja 2006 GER NFÖ / Dobratsch T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:0 Z:2 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:0 Z:1  T:0/0 Z:0/015
14. 114 Ogris Nadja 2006 AUT NFÖ / Zell-Sele   T:0 Z:0 T:0 Z:6 T:0 Z:0 T:0 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1  T:0/0 Z:0/012
15. 109 Nedetzky Katja 2006 AUT SV / St. Johann im R.      T:0 Z:1   T:0 Z:0 T:2 Z:1  T:0/0 Z:0/014
   Legende: W=Wertung, R=Rang, P=Punkte

Jury President : Blaz Germek
Judge : Anže Grilc,Barbara Legat,Krištof Fajdiga,Gregor Senica,Manca Vreček,Jani Toplak,Špela Legat,Eva Rimahazi,Matic Jauśenec,
  start time : 2013-03-03 08:57:24
notice : 2013-03-03 10:52:02
end time : 2013-03-03 10:56:12
www.wettklettern.org
www.wettklettern.com
           www.Wettklettern-Steiermark.at

;   - Detail

Result U10 (male, 2004 - 2006)

Platz Stnr. Name year country club Quali 1 Quali 2 Quali 3 Quali 4 Quali 5 Quali 6 Quali 7 Quali 8 Quali 9 Quali
W W W W W W W W W W R
1. 201 Rimac Niko 2004 CRO HPS / Marulianus T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/02
1. 203 Auersperger Žan 2004 SLO PZS / Kamnik T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/03
1. 204 Črep Lovro 2004 SLO PZS / Mozirje T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/01
1. 205 Nedetzky Moritz 2004 AUT SV / St. Johann im R. T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:2 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/05
1. 206 Wernig Jacob 2004 AUT SV / St. Johann im R. T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:8 Z:1 T:0 Z:2 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/07
1. 207 Ulčar Jan 2005 SLO PZS / Radovljica T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/06
1. 209 Mastnak Lan 2004 SLO PZS / Laško T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/04
8. 210 Mak Andreas 2005 AUT NFÖ / Zell-Sele   T:0 Z:0 T:0 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:3 Z:1 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/010
9. 202 Margon Matevž 2006 SLO ŠPD / Korenjak   T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:1 T:1 Z:1  T:0/0 Z:0/08
10. 208 Savorgnani Maj 2006 SLO PZS / Jesenice   T:0 Z:0 T:0 Z:0   T:0 Z:1   T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/09
   Legende: W=Wertung, R=Rang, P=Punkte

Jury President : Blaz Germek
Judge : Anže Grilc,Barbara Legat,Krištof Fajdiga,Gregor Senica,Manca Vreček,Jani Toplak,Špela Legat,Eva Rimahazi,Matic Jauśenec,
  start time : 2013-03-03 08:57:16
notice : 2013-03-03 10:52:23
end time : 2013-03-03 10:56:21
www.wettklettern.org
www.wettklettern.com
           www.Wettklettern-Steiermark.at

;   - Detail

Result U12 (female, 2002 - 2003)

Platz Stnr. Name year country club Quali 1 Quali 2 Quali 3 Quali 4 Quali 5 Quali 6 Quali 7 Quali 8 Quali 9 Quali
W W W W W W W W W W R
1. 301 Sefić Erna 2002 SLO PZS / ŠPD Korenjak T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/05
1. 302 Piccini Vana 2002 CRO HPS / Marulianus T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:0/0 Z:0/014
1. 303 Kodra Dominika 2003 SLO PZS / Kamnik T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:5 Z:3 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/02
1. 304 Debevec Betka 2003 SLO PZS / Kamnik T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:2 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/018
1. 305 Purkart Pia 2003 SLO PZS / ŠPD Korenjak T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/010
1. 306 Zlobko Zala 2003 SLO PZS / ŠPD Korenjak T:0 Z:3 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/09
1. 307 Radman Laura 2002 SLO PZS / Jesenice T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/010
1. 308 Balantič Anja 2002 SLO PZS / Jesenice T:0 Z:2 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:2 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/04
1. 309 Čuljak Pia 2002 CRO HPS / Velebit T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/05
1. 311 Fajfar Letija 2003 SLO PZS / Kranj T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:0/0 Z:0/013
1. 312 Arzenšek Nika 2003 SLO PZS / Tržič T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/019
1. 313 Mali Katra 2002 SLO PZS / Kamnik T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/021
1. 314 Riesing Eszter 2003 HUN MHSSz / Meteora T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:4 Z:2 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/03
1. 315 Ravnik Jana 2002 SLO PZS / Jesenice T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/05
1. 316 Eibl Hannah 2003 AUT ÖAV / Kuchl T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/016
1. 317 Moritz Tamy 2002 AUT ÖAV / Villach T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/01
1. 318 Jaritz Marie 2003 AUT SV / St. Johann im R. T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/019
1. 319 Cuderman Sarah 2003 AUT NFÖ / Zell-Sele T:0 Z:0 T:2 Z:2 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/022
1. 320 Wutte Lea 2002 AUT NFÖ / Zell-Sele T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/016
1. 321 Weichbold Lara 2002 AUT ÖAV / Liezen T:0 Z:2 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/08
1. 322 Turnaretscher Marina 2003 AUT ÖAV / Liezen T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/010
22. 310 Futivić Martina 2002 CRO HPS / SPK Pulfer T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1   T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:3 Z:1 T:0/0 Z:0/015
   Legende: W=Wertung, R=Rang, P=Punkte

Jury President : Blaz Germek
Judge : Harald Klemm,Anže Grilc,Barbara Legat,Krištof Fajdiga,Gregor Senica,Manca Vreček,Jani Toplak,Špela Legat,Eva Rimahazi,Matic Jauśenec,
  start time : 2013-03-03 08:57:52
notice : 2013-03-03 10:52:43
end time : 2013-03-03 10:56:28
www.wettklettern.org
www.wettklettern.com
           www.Wettklettern-Steiermark.at

;   - Detail

Result U12 (male, 2002 - 2003)

Platz Stnr. Name year country club Quali 1 Quali 2 Quali 3 Quali 4 Quali 5 Quali 6 Quali 7 Quali 8 Quali 9 Quali
W W W W W W W W W W R
1. 401 Batagelj Anej 2003 SLO PZS / DRPK T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:2 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/011
1. 402 Möscha Lan 2002 SLO PZS / ŠPD Korenjak T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:3 Z:2 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/03
1. 403 Fian Julian 2002 AUT ÖAV / Klagenfurt T:3 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:4 Z:2 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:0/0 Z:0/07
1. 404 Bošnjak Rok 2003 SLO PZS / ŠPD Korenjak T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:2 Z:2 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/020
1. 405 Omerzel Jakob 2002 SLO PZS / Jesenice T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/017
1. 406 Škare Damjan 2002 CRO HPS / Marulianus T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/09
1. 407 Resnik Aljaž 2002 SLO PZS / Kamnik T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:4 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:2 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/05
1. 409 Verbuč Grega 2003 SLO PZS / Mozirje T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/06
1. 410 Harcsa-Pintér András 2002 HUN MHSSz / Meteora T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:3 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/01
1. 411 Mak Simon 2002 AUT SV / St. Johann im R. T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/08
1. 412 Ferreira Ruben 2002 SLO PZS / AO Žiri T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:2 Z:2 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/021
1. 413 Hercog Alexander 2002 AUT ÖAV / Wolfsberg T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:3 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/016
1. 414 Grassler Lukas 2002 AUT ÖAV / Wolfsberg T:3 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:2 T:0/0 Z:0/012
1. 415 Lenz Maximilian 2003 AUT ÖAV / Wolfsberg T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:4 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/02
1. 416 Fieger Maximilian 2002 AUT ÖAV / Wolfsberg T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:0/0 Z:0/014
1. 417 Unterholzer Fabio 2002 AUT ÖAV / Wolfsberg T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/015
1. 418 Wulz Johannes 2003 AUT ÖAV / Wolfsberg T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/010
1. 419 Černe Luka 2002 SLO PZS / Radovljica T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:3 Z:2 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/022
1. 420 Leskovar Gal 2002 SLO PZS / Slovenska Bistrica T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:2 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/03
1. 421 Mak Markus 2002 AUT NFÖ / Zell-Sele T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/019
1. 422 Walther Linus 2002 AUT ÖAV / Graz T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:0/0 Z:0/013
22. 408 Štiglic Nace 2002 SLO PZS / Mozirje   T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/017
   Legende: W=Wertung, R=Rang, P=Punkte

Jury President : Blaz Germek
Judge : Harald Klemm,Anže Grilc,Barbara Legat,Krištof Fajdiga,Gregor Senica,Manca Vreček,Jani Toplak,Špela Legat,Eva Rimahazi,Matic Jauśenec,
  start time : 2013-03-03 08:57:15
notice : 2013-03-03 10:53:06
end time : 2013-03-03 10:56:36
www.wettklettern.org
www.wettklettern.com
           www.Wettklettern-Steiermark.at

;   - Detail

Result U14 (female, 2000 - 2001)

Platz Stnr. Name year country club Quali 1 Quali 2 Quali 3 Quali 4 Quali 5 Quali 6 Quali 7 Quali 8 Quali 9 Quali
W W W W W W W W W W R
1. 501 Auersperger Ajda 2000 SLO PZS / Kamnik T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:2 T:2 Z:1 T:0/0 Z:0/018
1. 502 Knafl Sara 2000 AUT SV / St. Johann im R. T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:3 T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/020
1. 503 Müller Nina 2001 AUT SV / St. Johann im R. T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/027
1. 505 Lukan Vita 2000 SLO PZS / Radovljica T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:3 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:3 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/03
1. 508 Kušar Stela 2000 SLO PZS / Slovenska Bistrica T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/08
1. 510 Stern Debora 2001 AUT NFÖ / Zell-Sele T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/032
1. 511 Ogris Sara 2000 AUT NFÖ / Zell-Sele T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/021
1. 514 Tonkli Špela 2001 SLO DES / Gorica T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/011
1. 515 Javorić Kaja 2000 CRO HPS / SPK Pulfer T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/08
1. 516 Repušič Urška 2000 SLO PZS / Kozjak MB T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/01
1. 518 Zenko Alice 2001 CRO HPS / Riječki alpinistički klub T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:2 T:0/0 Z:0/030
1. 519 Schoibl Celina 2001 AUT NFÖ / Salzburg T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:2 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/02
1. 520 Emser Katharina 2001 AUT ÖAV / Klagenfurt T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:2 T:0/0 Z:0/022
1. 521 Luschnig Tanja 2001 AUT ÖAV / Klagenfurt T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/024
1. 522 Bratovž Neli 2001 SLO PZS / Vipava T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:2 Z:1 T:0/0 Z:0/013
1. 523 Zoraj Jani 2001 CRO HPS / SPK Pulfer T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:4 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/06
1. 525 Gregurek Lena 2000 CRO HPS / Velebit T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/024
1. 526 Zalar Alja 2000 SLO PZS / Celje T:3 Z:1 T:1 Z:1 T:4 Z:4 T:0 Z:2 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/05
1. 527 Stopar Ema 2001 SLO PZS / Koper T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:2 T:2 Z:1 T:0/0 Z:0/010
1. 528 Lammer Laura 2001 AUT ÖAV / Graz T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:4 Z:4 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:3 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/04
1. 529 Schatz Jasmine 2001 AUT NFÖ / Judenburg T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/016
1. 530 Kühnl Annabel 2000 AUT ÖAV / Klagenfurt T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/016
1. 531 Patačko Koderman Manca 2000 SLO PZS / ŠPD Korenjak T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:2 Z:1 T:0/0 Z:0/011
1. 532 Glušič Petra 2001 SLO PZS / Ravne T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:2 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/07
1. 533 Kepplinger Hannah 2001 AUT ÖAV / Klagenfurt T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:2 T:0/0 Z:0/019
26. 507 Bera Ema 2001 SLO PZS / Slovenska Bistrica T:3 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0   T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:2 T:2 Z:1 T:0/0 Z:0/015
26. 512 Blaži Gregorčič Gabrijela Gala 2001 SLO PZS / Tržič T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0   T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/031
26. 513 Avanzo Klara 2000 SLO PZS / ŠPD Korenjak T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0   T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:2 T:0/0 Z:0/022
26. 517 Wittauer Christina 2001 AUT ÖAV / Kuchl T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0   T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:3 Z:3 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/014
30. 509 Piskernik Nina-Maria 2001 AUT NFÖ / Zell-Sele T:0 Z:0 T:1 Z:1    T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/026
30. 524 Krstov Ana 2000 SLO PZS / Jesenice T:0 Z:2 T:1 Z:1 T:0 Z:0   T:2 Z:1 T:2 Z:1 T:1 Z:1   T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/028
32. 506 Černe Ota 2000 SLO PZS / Radovljica T:0 Z:0 T:1 Z:1    T:1 Z:1 T:2 Z:2 T:3 Z:1   T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/029
33. 504 Ulčar Janina 2000 SLO PZS / Radovljica T:0 Z:0 T:1 Z:1    T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1   T:0/0 Z:0/032
   Legende: W=Wertung, R=Rang, P=Punkte

Jury President : Blaz Germek
Judge : Anže Grilc,Barbara Legat,Krištof Fajdiga,Gregor Senica,Manca Vreček,Jani Toplak,Špela Legat,Eva Rimahazi,Matic Jauśenec,
  start time : 2013-03-03 11:28:40
notice : 2013-03-03 13:18:05
end time : 2013-03-03 13:23:23
www.wettklettern.org
www.wettklettern.com
           www.Wettklettern-Steiermark.at

;   - Detail

Result U14 (male, 2000 - 2001)

Platz Stnr. Name year country club Quali 1 Quali 2 Quali 3 Quali 4 Quali 5 Quali 6 Quali 7 Quali 8 Quali 9 Quali
W W W W W W W W W W R
1. 601 Milić Leon 2000 CRO HPS / Marulianus T:5 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:3 Z:1 T:0/0 Z:0/014
1. 602 Užnik Nicolai 2000 AUT SV / St. Johann im R. T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:4 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/01
1. 603 Bek Andrej 2000 SLO PZS / Slovenska Bistrica T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:2 T:2 Z:1 T:0/0 Z:0/010
1. 605 Hollinger Leonhard 2000 AUT ÖAV / Liezen T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:2 Z:2 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:4 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/011
1. 606 Marinić Luka 2000 CRO HPS / Riječki alpinistički klub T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:2 Z:1 T:0/0 Z:0/012
1. 607 Ocepek Jakob 2001 SLO PZS / Kamnik T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:3 T:0/0 Z:0/020
1. 608 Potočar Luka 2001 SLO PZS / Jesenice T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:2 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/03
1. 609 Zekan Fran 2001 CRO HPS / Velebit T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/017
1. 610 Rest Stephan 2001 AUT ÖAV / Kuchl T:3 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:0/0 Z:0/09
1. 611 Scherz Stefan 2001 AUT NFÖ / Neunkirchen T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:4 Z:4 T:0 Z:3 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:2 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/08
1. 612 Stopar Matevž 2001 SLO PZS / Koper T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/018
1. 613 Sitar Nejc 2000 SLO PZS / Kamnik T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:2 Z:2 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/019
1. 614 Neuwirth Roman 2001 AUT ÖAV / Wolfsberg T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:3 Z:2 T:0/0 Z:0/015
1. 615 Gasser Luca 2000 AUT ÖAV / Graz T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/04
1. 616 Bogolin Maks 2000 SLO PZS / Črnuče T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/02
1. 617 Stengg Felix 2001 AUT ÖAV / Graz T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:2 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/06
1. 620 Lešnik Havijer 2001 SLO DES / Gorica T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/012
1. 621 Riedl Johannes 2000 AUT SV / St. Johann im R. T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/05
19. 618 Veseljak Marko 2000 CRO SPK / Direkt T:2 Z:2 T:1 Z:1 T:0 Z:0   T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:2 T:0/0 Z:0/016
19. 619 Giuffrida Roberto 2001 ITA DES / Gorica T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:3 Z:3 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1   T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/07
21. 604 Cuderman Simon 2000 AUT NFÖ / Zell-Sele T:0 Z:0 T:1 Z:1    T:1 Z:1 T:0 Z:6 T:1 Z:1   T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/021
   Legende: W=Wertung, R=Rang, P=Punkte

Jury President : Blaz Germek
Judge : Anže Grilc,Barbara Legat,Krištof Fajdiga,Gregor Senica,Manca Vreček,Jani Toplak,Špela Legat,Eva Rimahazi,Matic Jauśenec,
  start time : 2013-03-03 11:27:18
notice : 2013-03-03 13:18:28
end time : 2013-03-03 13:23:34
www.wettklettern.org
www.wettklettern.com
           www.Wettklettern-Steiermark.at

;   - Detail

Result U16 (female, 1998 - 1999)

Platz Stnr. Name year country club Quali 1 Quali 2 Quali 3 Quali 4 Quali 5 Quali 6 Quali 7 Quali 8 Quali 9 Quali
W W W W W W W W W W R
1. 701 Grošelj Maša 1999 SLO PZS / Radovljica T:0 Z:0 T:0 Z:2 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:0 Z:2 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/016
1. 702 Flajs Jerneja 1999 SLO PZS / Radovljica T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:0 Z:2 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:0 Z:0 T:3 Z:1 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/017
1. 704 Pečenec Stella 1998 CRO HPS / SPK Pulfer T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:3 Z:1 T:1 Z:1 T:3 Z:1 T:0/0 Z:0/02
1. 705 Trinkl Lara 1999 AUT ÖAV / Wolfsberg T:0 Z:3 T:0 Z:2 T:1 Z:1 T:0 Z:4 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/011
1. 706 Glušič Sara 1999 SLO PZS / Ravne T:0 Z:0 T:0 Z:1 T:2 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:3 Z:1 T:3 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/010
1. 707 Scroccaro Eva 1998 ITA FASI / Garavita Zero Trieste T:2 Z:1 T:3 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/01
1. 708 Fabjan Greta 1999 SLO PZS / Vipava T:0 Z:1 T:0 Z:1 T:2 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:3 Z:1 T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:2 T:0/0 Z:0/09
1. 710 Vintar Tina 1999 SLO PZS / ŠPD Korenjak T:0 Z:1 T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/04
1. 711 Arnšek Tina 1999 SLO PZS / ŠPD Korenjak T:0 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:0 Z:3 T:1 Z:1 T:3 Z:3 T:0/0 Z:0/013
1. 712 Salcher Magdalena 1999 AUT ÖAV / Klagenfurt T:0 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:0/0 Z:0/07
1. 713 Kühnl Julia 1998 AUT ÖAV / Klagenfurt T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:3 Z:1 T:1 Z:1 T:3 Z:1 T:0/0 Z:0/08
1. 714 Verbuč Julija 1998 SLO PZS / Mozirje T:4 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:2 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/03
1. 715 Jereb Tina 1999 SLO PZS / Kamnik T:0 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:0/0 Z:0/012
1. 717 Schlacher Sabrina 1999 AUT NFÖ / Judenburg T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:3 Z:1 T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/05
1. 718 Zupin Tinkara 1998 SLO PZS / Tržič T:0 Z:0 T:2 Z:1 T:2 Z:2 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/014
1. 719 Žumer Nina 1999 SLO PZS / Tržič T:0 Z:1 T:0 Z:2 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:0/0 Z:0/015
17. 703 Čop Jurman Ajda 1999 SLO PZS / Radovljica T:0 Z:0   T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:0 Z:1 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/019
17. 716 Glušič Manca 1998 SLO PZS / Mozirje T:0 Z:1 T:2 Z:1 T:2 Z:1   T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:0/0 Z:0/05
19. 709 Štefičar Iva 1998 CRO SPK / Direkt    T:0 Z:2   T:1 Z:1    T:0 Z:2  T:0/0 Z:0/018
   Legende: W=Wertung, R=Rang, P=Punkte

Jury President : Blaz Germek
Judge : Anže Grilc,Barbara Legat,Krištof Fajdiga,Gregor Senica,Manca Vreček,Jani Toplak,Špela Legat,Eva Rimahazi,Matic Jauśenec,
  start time : 2013-03-03 13:47:33
notice : 2013-03-03 15:32:50
end time : 2013-03-03 15:49:22
www.wettklettern.org
www.wettklettern.com
           www.Wettklettern-Steiermark.at

;   - Detail

Result U16 (male, 1998 - 1999)

Platz Stnr. Name year country club Quali 1 Quali 2 Quali 3 Quali 4 Quali 5 Quali 6 Quali 7 Quali 8 Quali 9 Quali
W W W W W W W W W W R
1. 801 Gradenegger Alexander 1998 AUT SV / St. Johann im R. T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/01
1. 802 Mak Jakob 1998 AUT SV / St. Johann im R. T:0 Z:0 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:0/0 Z:0/05
1. 803 Jalen Gašper 1999 SLO PZS / Radovljica T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:0 Z:6 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:0 Z:0 T:4 Z:1 T:0 Z:6 T:0/0 Z:0/010
1. 804 Primc Nejc 1999 SLO PZS / Radovljica T:0 Z:2 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:3 Z:1 T:1 Z:1 T:3 Z:1 T:0/0 Z:0/06
1. 806 Rozmanič Tine 1998 SLO PZS / Radovljica T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:2 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:3 Z:1 T:0/0 Z:0/03
1. 807 Bacer Luca 1998 ITA FASI / Garavita Zero Trieste T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/02
1. 811 Potočnik Luka 1998 SLO PZS / Jesenice T:0 Z:0 T:0 Z:1 T:0 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:3 Z:3 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/09
8. 808 Peharc Aleš 1999 SLO PZS / Tržič T:0 Z:0 T:0 Z:1 T:1 Z:1   T:1 Z:1 T:6 Z:1 T:0 Z:0 T:2 Z:1 T:0 Z:2 T:0/0 Z:0/08
8. 809 Repek Rok 1998 SLO DP Koper / Plezalci T:0 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1   T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:3 Z:3 T:1 Z:1 T:5 Z:3 T:0/0 Z:0/04
8. 810 Gorjup Žan 1998 SLO PZS / AO Žiri T:0 Z:3 T:0 Z:1 T:1 Z:1   T:2 Z:2 T:2 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:5 Z:1 T:0/0 Z:0/07
11. 805 Dragan Luka 1998 SLO PZS / Radovljica           
   Legende: W=Wertung, R=Rang, P=Punkte

Jury President : Blaz Germek
Judge : Anže Grilc,Barbara Legat,Krištof Fajdiga,Gregor Senica,Manca Vreček,Jani Toplak,Špela Legat,Eva Rimahazi,Matic Jauśenec,
  start time : 2013-03-03 13:46:23
notice : 2013-03-03 15:38:03
end time : 2013-03-03 15:49:35
www.wettklettern.org
www.wettklettern.com
           www.Wettklettern-Steiermark.at

;   - Detail

Result U20 (female, 1994 - 1997)

Platz Stnr. Name year country club Quali 1 Quali 2 Quali 3 Quali 4 Quali 5 Quali 6 Quali 7 Quali 8 Quali 9 Quali
W W W W W W W W W W R
1. 902 Klemm Victoria 1994 AUT ÖAV / Graz T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:5 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/02
1. 904 Jurisa Lara 1997 CRO HPS / Velebit T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:2 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/04
1. 905 Kavassilas Zenia 1997 AUT ÖAV / Wolfsberg T:1 Z:1 T:5 Z:2 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:4 T:0/0 Z:0/017
1. 907 Bogolin Živa 1997 SLO PZS / Črnuče T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:3 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:2 Z:1 T:0/0 Z:0/09
1. 908 Gilić Barbara 1994 CRO HPS / Marulianus T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:2 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:6 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/01
1. 909 Pučko Maša 1996 SLO PZS / Kranj T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/05
1. 912 Arnšek Maša 1996 SLO PZS / ŠPD Korenjak T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:10 Z:5 T:0/0 Z:0/011
1. 917 Erjavec Karin 1996 SLO PZS / Tržič T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:4 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:2 Z:2 T:0/0 Z:0/08
9. 906 Gasser Lena 1997 AUT ÖAV / Graz T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0   T:1 Z:1 T:0 Z:2 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:5 T:0/0 Z:0/012
10. 913 Hrovatič Katja 1997 SLO PZS / ŠPD Korenjak T:1 Z:1 T:5 Z:5   T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:2 T:0/0 Z:0/019
10. 914 Vombergar Neža 1997 SLO PZS / Kranj T:1 Z:1 T:1 Z:1   T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/03
10. 915 Flajnik Eva 1997 SLO PZS / Kranj T:1 Z:1 T:1 Z:1   T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/013
10. 919 Kepic Maša 1994 SLO PZS / Jesenice T:1 Z:1 T:1 Z:1   T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/05
10. 920 Brelih Zala 1997 SLO PZS / Jesenice T:1 Z:1 T:4 Z:3   T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:2 T:2 Z:2 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/017
15. 901 Petrič Eva 1996 SLO PZS / Slovenska Bistrica T:1 Z:1 T:1 Z:1    T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1   T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/05
15. 903 Armano Andrea 1997 CRO HPS / SPK Pulfer T:1 Z:1 T:1 Z:1    T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1   T:0 Z:2 T:0/0 Z:0/014
15. 910 Draksler Katja 1997 SLO PZS / Kranj T:1 Z:1 T:4 Z:4    T:2 Z:2 T:0 Z:0 T:3 Z:1   T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/020
15. 918 Tomšič Maruša 1996 SLO PZS / Jesenice T:1 Z:1 T:2 Z:2    T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:2 Z:1   T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/015
19. 911 Škofic Teja 1995 SLO PZS / Kranj T:1 Z:1 T:4 Z:3    T:1 Z:1   T:1 Z:1   T:0 Z:0 T:0/0 Z:0/016
19. 916 Šter Špela 1997 SLO PZS / Kranj T:1 Z:1 T:1 Z:1    T:1 Z:1   T:1 Z:1   T:4 Z:1 T:0/0 Z:0/010
   Legende: W=Wertung, R=Rang, P=Punkte

Jury President : Blaz Germek
Judge : Harald Klemm,Anže Grilc,Barbara Legat,Krištof Fajdiga,Gregor Senica,Manca Vreček,Jani Toplak,Špela Legat,Eva Rimahazi,Matic Jauśenec,
  start time : 2013-03-03 16:06:10
notice : 2013-03-03 17:52:53
end time : 2013-03-03 18:16:42
www.wettklettern.org
www.wettklettern.com
           www.Wettklettern-Steiermark.at

;   - Detail

Result U20 (male, 1994 - 1997)

Platz Stnr. Name year country club Quali 1 Quali 2 Quali 3 Quali 4 Quali 5 Quali 6 Quali 7 Quali 8 Quali 9 Quali
W W W W W W W W W W R
1. 1001 Primc Jure 1996 SLO PZS / Radovljica T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:3 Z:2 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/04
1. 1002 Primc Igor 1997 SLO PZS / Radovljica T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:3 T:1 Z:1 T:0 Z:4 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/017
1. 1003 Palovšnik Jan 1996 SLO PZS / Radovljica T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:5 T:1 Z:1 T:5 Z:3 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/016
1. 1005 Muževič Vito 1997 CRO HPS / Riječki alpinistički klub T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:4 T:4 Z:4 T:1 Z:1 T:5 Z:1 T:1 Z:1 T:4 Z:4 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/07
1. 1006 Uschnig Jonas 1997 AUT ÖAV / Graz T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:5 Z:5 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/015
1. 1007 Jereb Peter 1996 SLO PZS / Kamnik T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:3 T:6 Z:1 T:1 Z:1 T:5 Z:2 T:1 Z:1 T:3 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/09
1. 1008 Jakic Karlo 1996 CRO HPS / Caf T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:4 Z:3 T:1 Z:1 T:7 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:2 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/08
1. 1009 Pečenec Filip 1995 CRO HPS / SPK Pulfer T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:4 T:4 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:2 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/05
1. 1010 Čulić Frane 1994 CRO HPS / Marulianus T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:8 T:1 Z:1 T:3 Z:3 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:0/0 Z:0/011
1. 1011 Gilic Frane 1994 CRO HPS / Marulianus T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:2 T:5 Z:3 T:1 Z:1 T:7 Z:2 T:1 Z:1 T:3 Z:3 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/010
1. 1012 Cujic Borna 1997 CRO HPS / SPK Pulfer T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:1 T:3 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/02
1. 1013 Kramaric Nikola 1994 CRO HPS / Marulianus T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:9 Z:3 T:2 Z:2 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:3 Z:3 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/01
1. 1014 Spruk Gregor 1996 SLO PZS / Kamnik T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:9 Z:5 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/012
1. 1016 Blagojevic Marko 1996 SLO PZS / Kamnik T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:0 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:6 T:1 Z:1 T:2 Z:2 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/013
1. 1017 Pibernik Aljaž 1995 SLO PZS / Kamnik T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:5 T:4 Z:2 T:1 Z:1 T:5 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:2 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/06
1. 1020 Unuk Tim 1996 SLO PZS / Laško T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:0 Z:2 T:1 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:1 T:1 Z:1 T:2 Z:2 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/03
17. 1015 Matija Volontar 1995 SLO PZS / Jesenice T:1 Z:1 T:1 Z:1   T:0 Z:2 T:1 Z:1 T:0 Z:5 T:1 Z:1 T:2 Z:2 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/013
17. 1018 Bertoncelj Nejc 1997 SLO PZS / Jesenice T:1 Z:1 T:1 Z:1   T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/018
17. 1019 Zupan Simon 1996 SLO PZS / Jesenice T:1 Z:1 T:1 Z:1   T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:1 Z:1 T:0/0 Z:0/018
20. 1004 Černe Lucjan 1997 SLO PZS / Radovljica T:1 Z:1 T:0 Z:0    T:1 Z:1 T:0 Z:0 T:2 Z:2 T:0 Z:0 T:0 Z:1 T:0/0 Z:0/020
   Legende: W=Wertung, R=Rang, P=Punkte

Jury President : Blaz Germek
Judge : Anže Grilc,Barbara Legat,Krištof Fajdiga,Gregor Senica,Manca Vreček,Jani Toplak,Špela Legat,Eva Rimahazi,Matic Jauśenec,
  start time : 2013-03-03 16:04:45
notice : 2013-03-03 17:53:22
end time : 2013-03-03 18:16:54
www.wettklettern.org
www.wettklettern.com
           www.Wettklettern-Steiermark.at

;   - Detail